Polecamy
Jak być asertywnym wobec dziecka?
Edukacja i Nauka

Jak być asertywnym wobec dziecka?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Weź udział w bezpłatnych warsztatach i dowiedz się jak istotna jest asertywność w kontakcie z maluchem.

Szkolenie odbędzie się 27 grudnia o godzinie 21.30 na Facebooku „Misja Ciocia”. Zajęcia organizowane są przez firmę zajmująca się szkoleniami dla opiekunek pracujących w żłobkach, jednak wiedza przekazana podczas warsztatów jest przydatna także dla nauczycieli, rodziców i opiekunów. Webinarium potrawa około 1.5 godziny i jest w pełni darmowe. Chętni uczestnicy po zakończeniu szkolenia mogą otrzymać wirtualny certyfikat ukończenia warsztatów.

„Misja Ciocia”

Organizacja prowadząca zajęcia to firma na stałe zajmująca się szkoleniem pedagogów i opiekunów żłobkowych. Na Facebook’owym profilu „Misja Ciocia” można znaleźć nagrania poprzednich szkoleń, wykładów i webinariów organizowanych przez firmę. Zakres tematyczny zajęć jest szeroki: tworzenie świątecznych ozdób, zabawki sensoryczne dla najmłodszych, wady postawy u dziecka, zaburzenia psychorozwojowe malucha czy budowanie prawidłowego obrazu siebie. Transmisje są dostępne bezpłatnie.

Fot. Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak właściwie przygotować się do głodówki leczniczej?
Jak właściwie przygotować się do głodówki leczniczej?
Przygotuj swój organizm do bezpiecznej i skutecznej głodówki leczniczej. Dowiedz się kiedy, jak długo i jakie warunki powinny być spełnione dla zdrowej diety postnej.
Szybkie sposoby na efektywne napisanie pracy magisterskiej
Szybkie sposoby na efektywne napisanie pracy magisterskiej
W tym artykule przedstawiamy kilka praktycznych wskazówek, które mogą znacznie usprawnić proces tworzenia pracy magisterskiej, umożliwiając Ci skupienie się na najważniejszych aspektach badawczych i pisarskich.
Świat Węchów: Wpływ Badania Odorów na Nasze Zmysły i Wrażenia
Świat Węchów: Wpływ Badania Odorów na Nasze Zmysły i Wrażenia
Zmysł węchu odgrywa kluczową rolę w naszym codziennym życiu, wpływając na nasze samopoczucie, pamięć i percepcję otaczającego nas świata.
Ostatnie wpisy