Polecamy
Jak być asertywnym wobec dziecka?
Edukacja i Nauka

Jak być asertywnym wobec dziecka?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Weź udział w bezpłatnych warsztatach i dowiedz się jak istotna jest asertywność w kontakcie z maluchem.

Szkolenie odbędzie się 27 grudnia o godzinie 21.30 na Facebooku „Misja Ciocia”. Zajęcia organizowane są przez firmę zajmująca się szkoleniami dla opiekunek pracujących w żłobkach, jednak wiedza przekazana podczas warsztatów jest przydatna także dla nauczycieli, rodziców i opiekunów. Webinarium potrawa około 1.5 godziny i jest w pełni darmowe. Chętni uczestnicy po zakończeniu szkolenia mogą otrzymać wirtualny certyfikat ukończenia warsztatów.

„Misja Ciocia”

Organizacja prowadząca zajęcia to firma na stałe zajmująca się szkoleniem pedagogów i opiekunów żłobkowych. Na Facebook’owym profilu „Misja Ciocia” można znaleźć nagrania poprzednich szkoleń, wykładów i webinariów organizowanych przez firmę. Zakres tematyczny zajęć jest szeroki: tworzenie świątecznych ozdób, zabawki sensoryczne dla najmłodszych, wady postawy u dziecka, zaburzenia psychorozwojowe malucha czy budowanie prawidłowego obrazu siebie. Transmisje są dostępne bezpłatnie.

Fot. Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Naturalne sposoby na walkę z bólem
Naturalne sposoby na walkę z bólem
Ból jest naturalnym mechanizmem sygnalizującym, że coś w naszym organizmie nie funkcjonuje prawidłowo. Niemniej jednak długotrwały ból może wpłynąć negatywnie na nasze samopoczucie i jakość życia. W dzisiejszym artykule przedstawiamy naturalne metody walki z bólem, które pomogą złagodzić dolegliwości bez konieczności sięgania po leki przeciwbólowe.
Zrozumienie roli ziół w codziennej diecie: Korzyści i zastosowania
Zrozumienie roli ziół w codziennej diecie: Korzyści i zastosowania
Odkryj, jak zioła mogą przyczynić się do poprawy Twojego zdrowia i samopoczucia. Sprawdź, jakie korzyści mogą dać Ci zioła, jak je stosować i do czego zastosować, by wzmocnić zdrowy tryb życia.
Jaka jest różnica pomiędzy metodą Montessori a tradycyjną edukacją?
Jaka jest różnica pomiędzy metodą Montessori a tradycyjną edukacją?
Metoda Montessori vs. tradycyjna edukacja - indywidualizacja, swoboda wyboru i aktywna rola ucznia.
Ostatnie wpisy